Isolated Board Mount DC/DC Converter, 1kV Isolation, ITE, 1 Output, 2 W, 9 V, 222 mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JAH0205S09
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JAH0205S09
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, 1kV Isolation, ITE, 1 Output, 2 W, 9 V, 222 mA
| Output current | 222mA |
| Mounting | THT |
| Case | DIP24 |
| Power | 2W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Body dimensions | 31.75x20.32x10.16mm |
| Output voltage | 9V DC |
| Insulation voltage | 1kV DC |
| Efficiency | 67% |
| Number of outputs | 1 |