Air coil; SMD; 1322; 1.65nH; 1.6A; 4mΩ
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JAS1322-1.65
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: JAS1322-1.65
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Air coil; SMD; 1322; 1.65nH; 1.6A; 4mΩ
| Mounting | SMD |
| Resistance | 4mΩ |
| Operating current | 1.6A |
| Inductance | 1.65nH |
| Type of inductor | air coil |
| Resonant frequency | 10GHz |
| Test frequency | 800MHz |
| Q factor | 100 |