Air coil; SMD; 1322; 2.55nH; 1.6A; 5mΩ
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JAS1322-2.55
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: JAS1322-2.55
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Air coil; SMD; 1322; 2.55nH; 1.6A; 5mΩ
| Mounting | SMD |
| Resistance | 5MΩ |
| Operating current | 1.6A |
| Inductance | 2.55nH |
| Type of inductor | air coil |
| Resonant frequency | 8.2GHz |
| Test frequency | 800MHz |
| Q factor | 100 |