Air coil; SMD; 1322; 3.85nH; 1.6A; 6mΩ
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JAS1322-3.85
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: JAS1322-3.85
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Air coil; SMD; 1322; 3.85nH; 1.6A; 6mΩ
| Mounting | SMD |
| Resistance | 6mΩ |
| Operating current | 1.6A |
| Inductance | 3.85nH |
| Type of inductor | air coil |
| Resonant frequency | 7.5GHz |
| Test frequency | 800MHz |
| Q factor | 100 |