Air coil; SMD; 1340; 5.6nH; 1.6A; 9mΩ
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JAS1340-5.6
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: JAS1340-5.6
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Air coil; SMD; 1340; 5.6nH; 1.6A; 9mΩ
| Mounting | SMD |
| Resistance | 9mΩ |
| Operating current | 1.6A |
| Inductance | 5.6nH |
| Type of inductor | air coil |
| Resonant frequency | 5.6GHz |
| Test frequency | 800MHz |
| Q factor | 100 |