Air coil; SMD; 1340; 9.85nH; 1.6A; 13mΩ
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JAS1340-9.85
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: JAS1340-9.85
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Air coil; SMD; 1340; 9.85nH; 1.6A; 13mΩ
| Mounting | SMD |
| Resistance | 13mΩ |
| Operating current | 1.6A |
| Inductance | 9.85nH |
| Type of inductor | air coil |
| Resonant frequency | 5.2GHz |
| Test frequency | 800MHz |
| Q factor | 100 |