Air coil; SMD; 3136; 2.5nH; 4A; 1.1mΩ
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JAS3136-2.5
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: JAS3136-2.5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Air coil; SMD; 3136; 2.5nH; 4A; 1.1mΩ
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.1mΩ |
| Operating current | 4A |
| Inductance | 2.5nH |
| Type of inductor | air coil |
| Resonant frequency | 12.5GHz |
| Test frequency | 150MHz |
| Q factor | 145 |