Air coil; SMD; 3168; 28nH; 4A; 6mΩ
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JAS3168-28
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: JAS3168-28
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Air coil; SMD; 3168; 28nH; 4A; 6mΩ
| Mounting | SMD |
| Resistance | 6mΩ |
| Operating current | 4A |
| Inductance | 28nH |
| Type of inductor | air coil |
| Resonant frequency | 1.8GHz |
| Test frequency | 150MHz |
| Q factor | 105 |