Enclosure: junction box; X: 90mm; Y: 90mm; Z: 49mm; polypropylene
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JB 2.5 WH
Tootja: FIBOX
Tootja tootekood: JB 2.5 WH
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: junction box; X: 90mm; Y: 90mm; Z: 49mm; polypropylene
| Operating temperature | -5...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Enclosure material | polypropylene |
| Type of enclosure | junction box |
| Version | with a membrane |
| Dimension Y | 90mm |
| Body colour | white |
| Dimension X | 90mm |
| Dimension Z | 49mm |
| Cover colour | white |