Antenna; CB; Farun JBA 230; 0.65m; 1.5dBi; 100W; magnet; Len: 3.5m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JBA 230
Tootja: FARUN
Tootja tootekood: JBA 230
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Antenna; CB; Farun JBA 230; 0.65m; 1.5dBi; 100W; magnet; Len: 3.5m
| Kind of connector | UHF |
| Cable length | 3.5m |
| Antenna gain | 1.5dBi |
| Base diameter | 90mm |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Mast length | 650mm |
| Frequency range | CB |
| Antenna fixing | magnet |
| Antenna model | Farun JBA 230 |