Antenna; CB; Farun JBA 252; 0.96m; 2dBi; 150W; magnet; Len: 4m; UHF
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JBA 252
Tootja: FARUN
Tootja tootekood: JBA 252
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Antenna; CB; Farun JBA 252; 0.96m; 2dBi; 150W; magnet; Len: 4m; UHF
| Power | 150W |
| Kind of connector | UHF |
| Cable length | 4m |
| Antenna gain | 2dBi |
| Base diameter | 100mm |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Mast length | 960mm |
| Frequency range | CB |
| Antenna fixing | magnet |
| Antenna model | Farun JBA 252 |