Antenna; inner; GPS; Fakra; socket; Len: 5m; magnet; 2.4÷5VDC; 15mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCA-001-FAKRA-GSM-A
Tootja: JC Antenna
Tootja tootekood: JCA-001-FAKRA-GSM-A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Antenna; inner; GPS; Fakra; socket; Len: 5m; magnet; 2.4÷5VDC; 15mA
| Supply voltage | 2.4...5V DC |
| Connector | socket |
| Kind of connector | Fakra |
| Cable length | 5m |
| Current rating | 15mA |
| Dimensions | 48x39x14mm |
| Kind of antenna | inner |
| Kind of wire | RG174 |
| Description | Power is supplied to GPS antenna via antenna socket in navigation |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Application - navigation | AUDI, Blaupunkt, Mercedes, VW |
| Frequency range | GPS |
| Antenna fixing | magnet |
| GPS band gain | 29dBi |
| Application - navigation brand | Blaupunkt Travel Pilot EX, Comand APS, Comand APS 50, MFD2, RNS-E 16:9, RNS2 |