Antenna; inner; GPS; Len: 5m; magnet; 2.4÷5VDC; Dim: 48x39x14mm; 15mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCA001-UNI
Tootja: JC Antenna
Tootja tootekood: JCA001-UNI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Antenna; inner; GPS; Len: 5m; magnet; 2.4÷5VDC; Dim: 48x39x14mm; 15mA
| Supply voltage | 2.4...5V DC |
| Cable length | 5m |
| Current rating | 15mA |
| Dimensions | 48x39x14mm |
| Kind of antenna | inner |
| Description | Power is supplied to GPS antenna via antenna socket in navigation |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Frequency range | GPS |
| Antenna fixing | magnet |
| GPS band gain | 28dBi |