Converter: DC/DC
Kordarv:
16.0
Minimum quantity:
16.0
Tootekood:
JCA1012S15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCA1012S15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 660mA |
| Mounting | THT |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 89% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 300kHz |