Converter: DC/DC; 4W; Uin: 9÷18V; Uout: 24VDC; Uout2: -24VDC; OUT: 2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCD0412D24
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCD0412D24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 4W; Uin: 9÷18V; Uout: 24VDC; Uout2: -24VDC; OUT: 2
| Output current | 83mA |
| Mounting | THT |
| Power | 4W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Protection | short circuit protection |
| Output voltage | 24V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 80% |
| Output current 2 | 83mA |
| Output voltage 2 | -24V DC |
| Number of outputs | 2 |