Converter: DC/DC; 4W; Uin: 18÷36V; 24VDC; Mounting: THT; Series: JCD
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCD0424S24
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCD0424S24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 4W; Uin: 18÷36V; 24VDC; Mounting: THT; Series: JCD
| Output current | 166mA |
| Mounting | THT |
| Power | 4W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Protection | short circuit protection |
| Output voltage | 24V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 83% |
| Number of outputs | 1 |