Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCD0448S05
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCD0448S05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 800mA |
| Mounting | THT |
| Case | DIP24 |
| Power | 4W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 80% |
| Number of outputs | 1 |