Converter: DC/DC; 5W; Uin: 9÷18V; Uout: 9VDC; Uout2: -9VDC; OUT: 2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCD0512D09
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCD0512D09
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 5W; Uin: 9÷18V; Uout: 9VDC; Uout2: -9VDC; OUT: 2
| Mounting | THT |
| Power | 5W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Protection | short circuit protection |
| Output voltage | 9V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 79% |
| Output current 2 | 278mA |
| Output voltage 2 | -9V DC |
| Number of outputs | 2 |