Converter: DC/DC; 6W; Uin: 9÷18V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; OUT: 2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCD0612D15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCD0612D15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 6W; Uin: 9÷18V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; OUT: 2
| Output current | 200mA |
| Mounting | THT |
| Power | 6W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Protection | short circuit protection |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 80% |
| Output current 2 | 200mA |
| Output voltage 2 | -15V DC |
| Number of outputs | 2 |