Antenna; SHARK; AM,FM; DIN; black; 12VDC; AM gain: 2dB; FM gain: 5dB
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCF070-ACTIVE-DIN
Tootja: 4CARMEDIA
Tootja tootekood: JCF070-ACTIVE-DIN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Antenna; SHARK; AM,FM; DIN; black; 12VDC; AM gain: 2dB; FM gain: 5dB
| Supply voltage | 12V DC |
| Kind of connector | DIN |
| Colour | black |
| Mounting hole diameter | Ø15mm |
| Kind of antenna | SHARK |
| Type of car audio accessories | antenna |
| Frequency range | AM, FM |
| AM/FM wave impedance | 75Ω |