Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCG1248D15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCG1248D15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 400mA |
| Mounting | THT |
| Case | DIP24 |
| Power | 12W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Body dimensions | 31.75x20.32x10.16mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 89% |
| Output current 2 | 400mA |
| Output voltage 2 | -15V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 330kHz |