Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCH1024S3V3
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCH1024S3V3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 2A |
| Mounting | THT |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Body dimensions | 50.8x25.4x10.16mm |
| Output voltage | 3.3V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 78% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 200kHz |