Inductor: ferrite; SMD; 0603; 2.2uH; 15mA; 1.15Ω; Q: 35; ftest: 10MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JCI1608-2R2K
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JCI1608-2R2K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 0603; 2.2uH; 15mA; 1.15Ω; Q: 35; ftest: 10MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.15Ω |
| Case - inch | 603 |
| Operating current | 15mA |
| Inductance | 2.2µH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 50MHz |
| Test frequency | 10MHz |
| Q factor | 35 |