Inductor: ferrite; SMD; 0603; 680nH; 35mA; 1.7Ω; Q: 15; ftest: 25MHz
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JCI1608-R68K
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JCI1608-R68K
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 0603; 680nH; 35mA; 1.7Ω; Q: 15; ftest: 25MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.7Ω |
| Case - inch | 603 |
| Operating current | 35mA |
| Inductance | 680nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | ferrite |
| Resonant frequency | 90MHz |
| Test frequency | 25MHz |
| Q factor | 15 |