Converter: DC/DC; 10W; 5VDC; OUT: 1
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCJ1024S2V5
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCJ1024S2V5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; 5VDC; OUT: 1
| Output current | 3A |
| Mounting | THT |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Body dimensions | 31.75x20.32x10.16mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 84% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 330kHz |