Converter: DC/DC; 15W; 5VDC; OUT: 1
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCK1512S05
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCK1512S05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; 5VDC; OUT: 1
| Output current | 3A |
| Mounting | THT |
| Power | 15W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Protection | short circuit protection |
| Body dimensions | 50.8x25.4x10.16mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 84% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 300kHz |