Converter: DC/DC; 15W; Uout: 12VDC; Uout2: -12VDC; OUT: 2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCK1524D12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCK1524D12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uout: 12VDC; Uout2: -12VDC; OUT: 2
| Output current | 625mA |
| Mounting | THT |
| Power | 15W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Protection | short circuit protection |
| Body dimensions | 50.8x25.4x10.16mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 88% |
| Output current 2 | 625mA |
| Output voltage 2 | -12V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 300kHz |