Converter: DC/DC; 40W; 12VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCK4048S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCK4048S12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 40W; 12VDC
| Output current | 3.33A |
| Mounting | THT |
| Power | 40W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Protection | anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection |
| Body dimensions | 50.8x25.4x10.16mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 91% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 270kHz |