Converter: DC/DC
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JCK4048S15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCK4048S15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 2.67A |
| Mounting | THT |
| Power | 40W |
| Operating temperature | -40...70°C |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 92% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 270kHz |