Converter: DC/DC; 50W; 15VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCK5012S15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCK5012S15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 50W; 15VDC
| Output current | 3.33A |
| Mounting | THT |
| Case | 2"x1" |
| Power | 50W |
| Operating temperature | -40...95°C |
| Protection | anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 89% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 270kHz |