Isolated Board Mount DC/DC Converter, 2:1 Input, ITE, 1 Output, 30 W, 5 V, 5 A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCL3024S05
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCL3024S05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, 2:1 Input, ITE, 1 Output, 30 W, 5 V, 5 A
| Output current | 5A |
| Mounting | THT |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 87% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 270kHz |