Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JCM3048D12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCM3048D12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 1.25A |
| Mounting | THT |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Body dimensions | 25.4x25.4x10.4mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 91% |
| Output current 2 | 1.25A |
| Output voltage 2 | -12V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 330kHz |