Converter: DC/DC
Kordarv:
6.0
Minimum quantity:
6.0
Tootekood:
JCP4012T0312
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JCP4012T0312
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 6A |
| Mounting | THT |
| Power | 40W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Body dimensions | 50.8x50.8x10.2mm |
| Output voltage | 3.3V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 88% |
| Output voltage 3 | -12V DC |
| Output current 2 | 400mA |
| Output voltage 2 | 12V DC |
| Output current 3 | 400mA |
| Number of outputs | 3 |
| Switching frequency | 350kHz |