Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 250VDC; Ø30x30mm; ±20%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JF2E477M30030HC
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: JF2E477M30030HC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 250VDC; Ø30x30mm; ±20%
| Mounting | SNAP-IN |
| Operating voltage | 250V DC |
| Operating temperature | ≤ 105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Height | 30mm |
| Body dimensions | Ø30x30mm |
| Diameter | 30mm |
| Capacitance | 470µF |
| Type of capacitor | electrolytic |
| Service life | 5000h |