Capacitor: polypropylene; X2; 2.2uF; 27mm; ±10%; 32x23x13mm; 310VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JFZ0A9225K270000B
Tootja: Jb Capacitors
Tootja tootekood: JFZ0A9225K270000B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; X2; 2.2uF; 27mm; ±10%; 32x23x13mm; 310VAC
| Mounting | THT |
| Tolerance | ±10% |
| Terminal pitch | 27mm |
| Body dimensions | 32x23x13mm |
| Max. operating voltage | 310V AC |
| Capacitance | 2.2µF |
| Kind of capacitor | X2 |
| Type of capacitor | polypropylene |