Tootekood: JFZ0A9225K270000B
Tootja: Jb Capacitors
Tootja tootekood: JFZ0A9225K270000B
  • Mounting
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Body dimensions
  • Max. operating voltage
  • Capacitance
  • Kind of capacitor
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; X2; 2.2uF; 27mm; ±10%; 32x23x13mm; 310VAC
Mounting THT
Tolerance ±10%
Terminal pitch 27mm
Body dimensions 32x23x13mm
Max. operating voltage 310V AC
Capacitance 2.2µF