Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JHM0624S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JHM0624S12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 500mA |
| Mounting | THT |
| Case | DIP24 |
| Power | 6W |
| Operating temperature | -20...100°C |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 83% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 200kHz |