Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JHM1012D05
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JHM1012D05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 1A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP24 |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 4kV DC |
| Efficiency | 84% |
| Output current 2 | 1A |
| Output voltage 2 | -5V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 1.2MHz |