Converter: DC/DC
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JHM1512D12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JHM1512D12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 625mA |
| Mounting | THT |
| Power | 15W |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Body dimensions | 40.6x25.4x10.2mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 4kV DC |
| Efficiency | 87% |
| Output current 2 | 625mA |
| Output voltage 2 | -12V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 250kHz |