Isolated Board Mount DC/DC Converter, Medical, 1 Output, 20 W, 5 V, 4 A
Kordarv:
12.0
Minimum quantity:
12.0
Tootekood:
JHM2012S05
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JHM2012S05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, Medical, 1 Output, 20 W, 5 V, 4 A
| Output current | 4A |
| Mounting | THT |
| Power | 20W |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Body dimensions | 50.8x25.4x10.2mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 4kV DC |
| Efficiency | 88% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 250kHz |