Converter: DC/DC; 30W; Uin: 36÷75VDC; Uout: 12VDC; Iout: 2.5A; 2"x1"
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JHM3048S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JHM3048S12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 36÷75VDC; Uout: 12VDC; Iout: 2.5A; 2"x1"
| Output current | 2.5A |
| Mounting | THT |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Body dimensions | 50.8x25.4x10.2mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 4kV DC |
| Efficiency | 88% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 250kHz |