Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JMGAC-18L
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: JMGAC-18L
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | THT |
| Leads | for PCB |
| Contact material | AgPd |
| Current rating | 1A |
| Rated coil voltage | 18V DC |
| Contacts configuration | DPDT |
| Contact current max. | 1A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 2ms |
| Release time | 1.5ms |