Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JMGSCD-26MW
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: JMGSCD-26MW
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | PCB |
| Leads | for soldering |
| Number of pins | 8 |
| Contact material | AgPd |
| Current rating | 1A |
| Coil resistance | 3.2kΩ |
| Contacts configuration | DPDT |
| Contact current max. | 1A |
| Relay variant | signal |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 4ms |
| Coil current | 8.3mA |