Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JMR0312D12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JMR0312D12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 146mA |
| Mounting | THT |
| Case | DIP16 |
| Power | 3.5W |
| Operating temperature | -40...90°C |
| Output voltage | 12V DC |
| Input voltage | 4.5...18V DC |
| Insulation voltage | 5kV DC |
| Efficiency | 82% |
| Output current 2 | 146mA |
| Output voltage 2 | -12V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 600kHz |