Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JMSCDD-26XPS
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: JMSCDD-26XPS
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | THT |
| Leads | for PCB |
| Contact material | AgPd |
| Current rating | 1A |
| Coil resistance | 3.3Ω |
| Contacts configuration | DPDT |
| Contact current max. | 1A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 4ms |
| Coil current | 8.8mA |