Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 270mA; 1.5Ω; ±20%; Isat: 400mA
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JNR4018-101M-M
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JNR4018-101M-M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 100uH; Ioper: 270mA; 1.5Ω; ±20%; Isat: 400mA
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.5Ω |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 270mA |
| Body dimensions | 4x4x1.8mm |
| Inductance | 100µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 400mA |