Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 5.1A; 19.5mΩ; ±20%; Isat: 7A
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
JNR8040-3R3M-M
Tootja: JANTEK
Tootja tootekood: JNR8040-3R3M-M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 5.1A; 19.5mΩ; ±20%; Isat: 7A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 19.5mΩ |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 5.1A |
| Body dimensions | 8x8x4.2mm |
| Inductance | 3.3µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 7A |