Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 400VDC; Ø35x40mm; ±20%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JP2G471MS400S68CE0
Tootja: CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC
Tootja tootekood: JP2G471MS400S68CE0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 470uF; 400VDC; Ø35x40mm; ±20%
| Mounting | SNAP-IN |
| Operating voltage | 400V DC |
| Operating temperature | -25...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Terminal pitch | 10mm |
| Height | 40mm |
| Operating current | 1.9A |
| Body dimensions | Ø35x40mm |
| Diameter | 35mm |
| Capacitance | 470µF |
| Type of capacitor | electrolytic |