Transport wheel; Ø: 125mm; W: 35mm; H: 156mm; 150kg; -20÷80°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JPCO-1255-5000
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: JPCO 1255 5000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transport wheel; Ø: 125mm; W: 35mm; H: 156mm; 150kg; -20÷80°C
| Operating temperature | -20...80°C |
| Material | polypropylene |
| Version | assembly pass through hole |
| Height | 156mm |
| Panel cutout diameter | 12mm |
| Type of mounting element | transport wheel |
| Force kg | 150kg |
| Wheel width | 35mm |
| Wheel diameter | 125mm |