Furniture wheel; Ø: 50mm; H: 53mm; torsional,with lever; 40kg
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JPN 050 M8X15
Tootja: COLSON
Tootja tootekood: JPN 050 M8X15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Furniture wheel; Ø: 50mm; H: 53mm; torsional,with lever; 40kg
| Operating temperature | -20...80°C |
| Material | polyamide |
| Version | torsional, with lever |
| Height | 53mm |
| Thread | M8 |
| Kind of Bearing | slide bearing |
| Thread length | 15mm |
| Type of mounting element | furniture wheel |
| Force kg | 40kg |
| Wheel diameter | 50mm |